Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor HP 27er - LED 27" (68cm), Full HD, i argjendtë

Kodi i produktit:
221085
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Sipërfaqja e ekranit:
E shkëlqyeshme
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Raporti i shikimit:
16:9

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
228.50 
Ju kurseni : 11.00   (5%)
217.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP 27er është monitor me dizajn super të hollë që ju zë pak vend në tavolinën tuaj dhe ju sjell imazhe kristal të pastërta dhe të detajizuara në mënyrë që të shihni filmat dhe serialet tuaja dhe të punoni me efiçiencë.Sorry, the description of the image is missing.

Monitori vjen me madhësi diagonale prej 27" (68cm) që mban kualitetin Full HD me rezolucion prej 1920 x 1080 piksela dhe kombinohet me 250 cd / m2 shkëlqim dhe shpejtësi reagimi prej 7ms për t'ju sjellur performancën e dëshiruar. Pos kësaj, monitori mban 2x porte HDMI dhe 1x VGA për lidhjen me kompjuter, ka kënd shikimi 178 ° dhe vjen me madhësi prej 62,09 x 19,45 x 45,56 cm.

Sorry, the description of the image is missing.

Vlerësimet

Shume i kenaqur me produktin
Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
27
Dritë të pasme LED:
EAN:
190780106433
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
620,9
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
T3M88AA
Koha e reagimit [ms]:
7
Konsumi [W]:
23
Kontrast [:1]:
10 000 000
Lartësia [mm]:
455,6
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Bardhë, argjendtë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
2
Pesha [kg]:
3,79
Pitch [Hz]:
311
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
HP
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E shkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
194,5

Bashkangjitja Monitor HP 27er - LED 27" (68cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE