Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor HP OMEN - LED 25"

Kodi i produktit:
223695
EAN:
190781396475

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
326.50 
Ju kurseni : 80.00   (25%)
246.50 € * Përfshirë TVSH-në
25% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky ekran 25-inç i shkëlqyer ofron imazhe që gati përzihen me realitetin. Monitori LCD me ekran të lartë 144 Hz me ndriçim LED dhe diagonale 25 inç. Ekrani përdor një panel TN- me ndriçim LED dhe një rezolucion 1920x1080. 1000: 1 (statike) dhe 10 milionë: 1 (dinamike), me 1ms kohë të shkëlqyeshme të përgjigjes, teknologjia AMD FreeSync (kur lidhet DisplayPort), backlight LED dhe filtri anti-reflektim. Monitori HP OMEN vjen me dimensione 569 x 407.9 x 227.5 mm, peshë 4.6 kg dhe ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
190781396475

Bashkangjitja Monitor HP OMEN - LED 25" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE