Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor LCD 20K HP, 20"

Kodi i produktit:
192901
Diagonalja e ekranit ["]:
20
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Trashësia [mm]:
376,4
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
1440 x 900 (WXGA+)

Si të porosisim në Gjirafa50?

121.50 
Ju kurseni : 12.00   (10%)
109.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Monitori HP 20K garanton imazhe të mprehta dhe të gjalla. Kënaquni me ngjyra realistike dhe imazhe spektakulare ne secilin anëtar në dhomë derisa shikoni filmat ose fotografitë tuaja të preferuara. Monitor është zgjedhje e mirë për shfrytëzim në zyrë. Ofron mundësi të shkëlqyeshme të qëndrimit të cilin mund ta përshtateni ashtu që të mos ndjeni dhimbje në shpinën tuaj si pasojë e punës së gjatë. Dizajn elegant në të zezë dhe paraqitje perfekte të ngjyrave me rezolucion të imazhit prej 1440 x 900 pix. Mundësi e mirë është edhe lidhja me kompjuter me anë të porteve DVI-D dhe VGA. Monitori arrin kontrast dinamik të lartë. Karakteristika kryesore HP 20K ofron cilësi të shkëlqyeshme duke përfshirë madhësinë e ekranit prej 20" me një rezolucion prej 1440 x 900 pix, shkëlqim prej 250 cd / m2, shkallë dinamike të kontrastit 6,000,000: 1, pamje deri në këndet 178 shkallë horizontalisht dhe vertikalisht.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
20
Dritë të pasme LED:
EAN:
889894803504
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
454,6
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
T3U83AA
Koha e reagimit [ms]:
8
Konsumi [W]:
20
Kontrast [1]:
6 000 000
Lansuar:
18 Qershor 2016
Lartësia [mm]:
194,3
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pesha [kg]:
2,87
Pitch [Hz]:
0,29
Port hyrës DVI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
HP
Raporti i shikimit:
1610
Rezolucioni:
1440 x 900 (WXGA+)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
376,4
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LCD 20K HP edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE