Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor LED 28 iiyama G-Master GB2888UHSU UHD 28'', i zi

Kodi i produktit:
185162
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Port hyrës HDMI:
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve HDMI:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
504.50 
Ju kurseni : 61.00   (12%)
443.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori Luxury 28 " më mbështetje për FreeSync dhe rezolucion 4K është tipi i monitorëve iiyama.

Ekrani i lojës jo vetëm që ka rezolucion të lartë, por gjithashtu edhe karakteristika inovative dhe funksionale për luajtje të përkryer të çdo loje.

Monitori siguron imazhe të mprehta duke iu falënderuar rezolucionit të lartë prej 3840 x 2160 pix dhe ratës së ulët së përgjigjeve prej 1 ms.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
28
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4948570114160
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
663
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
GB2888UHSU-B1
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
42
Kontrast [1]:
12 000 000
Lansuar:
13 Shkurt 2016
Lartësia [mm]:
543,5
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
MHL:
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve HDMI:
3
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
7,7
Pitch [Hz]:
0,16
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
Iiyama
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
230
Ueb-i i prodhuesit:
Iiyama.cz
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED 28 iiyama G-Master GB2888UHSU UHD 28'' edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE