Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor LCD Acer Predator XB271HKbmiprz 27"

Kodi i produktit:
181328
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Pivot:
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
933.50 
Ju kurseni : 218.00   (23%)
715.50 € * Përfshirë TVSH-në
23% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 59.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Acer Predator është një monitor me madhësi prej 27", me rezolucion ultra HD prej 3840 x 2160p. Përvoja juaj gjatë lojërave tashmë do të kalojë në një nivel tjetër. Imazhet janë të qarta, të pastra dhe posedojnë të gjitha ngjyrat. Monitori ka dizajn ergonomik i cili mundëson përshtatje sipas nevojave të çdo përdoruesi. Lidhshmëri e shkëlqyeshme me USB 3.0 dhe HDMI. Mund ta lidhni atë me kompjuterin, projektorin me HDMI si dhe me konzolën tuaj të lojërave. Produkt i certifikuar për mbrojtje të ambientit me ERP dhe TCO.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4713392258992
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
G-Sync:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
614
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
UM.HX1EE.001
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi [W]:
71,5
Kontrast [1]:
100 000 000
Lansuar:
27 Nëntor 2015
Lartësia [mm]:
401
Lloji i ekranit:
IPS
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
7+
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Acer
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
268
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LCD Acer Predator XB271HKbmiprz 27" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE