Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor LCD Asus PB328Q - 32 ''

Kodi i produktit:
170796
Diagonalja e ekranit ["]:
32
Port hyrës VGA (D-Sub):
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
11,8
Pitch [Hz]:
0,28

Si të porosisim në Gjirafa50?

767.50 
Ju kurseni : 148.00   (19%)
619.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 51.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt është monitor profesional nga marka Asus, i pajisur me dizajn modern dhe me cilësi të lartë. Karakterizohet me kënde të gjera të pamjes, kontraste të larta si dhe me ngjyra shumë reale. Është ideal për pamje panoramike, të cilin përdoruesit e përdorin për dizajne të ndryshme të fotografive ose web dizajneve. Në krahasim me monitorë të tjerë, posedon 77 % më shumë hapësirë për të punuar në të.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
32
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4716659987512
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
735
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
90LM01A0-B01370
Koha e reagimit [ms]:
6
Konsumi [W]:
89,9
Kontrast [1]:
100 000 000
Lansuar:
23 Prill 2015
Lartësia [mm]:
625
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
11,8
Pitch [Hz]:
0,28
Pivot:
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
ASUS
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
242
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LCD Asus PB328Q - 32 '' edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE