Monitor LED ASUS VG245H 24"

Kodi i produktit:
196370
Altoparlantë:
Port hyrës HDMI:
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100

Si të porosisim në Gjirafa50?

259.50 
232.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASUS VG245H është monitor me rezolucion të lartë prej 1920 x 1200 p, me një shpejtësi të lartë. Monitori gjithashtu mbështetë teknologjitë më të avancuara ASUS Flicker dhe Free Eye Care, teknologji këto që do të mbrojnë sytë tuaj nga dëmtimet e mundshme. Ai ka një dizajn ergonomik dhe është i përshtatshëm veçanërisht për lojëra kompjuterike, mirëpo mund të përdoret edhe për shikim të filmave, apo dizajn grafik. Lidhet me pajisjet tjera me portin USB 3.0. Vjen ma një madhësi 24". Po ashtu, ai mund të lidhet me dy porte HDMI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
24
Dritë të pasme LED:
EAN:
4712900413861
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
75
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
561
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
90LM02V0-B01370
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
40
Kontrast [1]:
100 000 000
Lansuar:
10 Gusht 2016
Lartësia [mm]:
359
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
5,1
Pitch [Hz]:
276
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
ASUS
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
211
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED ASUS VG245H 24" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE