Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor LCD Benq PV3200PT, 32"

Kodi i produktit:
189855
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

1328.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 110.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori luksoz LCD 32" Benq PV3200PT ofron imazhe me rezolucion të lartë prej 3840 x 2160 pix dhe mbulueshmëri të 100% me ngjyra RGB. Ky monitor me parametra të jashtëzakonshëm mund të plotësoj edhe nevojat e përdorueseve më kërkues. Pamjet me cilësi të lartë dhe ngjyra të mprehta ( ofron mbi 1 milion ngjyra ) si dhe ekrani me panel IPS e bënë këtë monitor zgjidhjen ideale për përdoruesit profesionist që merren me dizajne grafike, animacione, editim të videove dhe profesione të tjera të ngjashme që kërkojnë precizitetin dhe kualitetin që e ofron ky monitor.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Diagonalja e ekranit ["]:
32
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4718755063077
Frekuencë [Hz]:
76
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
740,3
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
9H.LEFLB.QBE
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
43,9
Kontrast [:1]:
20 000 000
Lansuar:
21 Prill 2016
Lartësia [mm]:
640,2
Lloji i ekranit:
IPS
Mini DisplayPort:
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
12,2
Pitch [Hz]:
0,185
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
BenQ
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
233,5
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LCD Benq PV3200PT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE