Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor LCD Dell UltraSharp P4317Q, 43'', i zi

Kodi i produktit:
192821
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Pivot:
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1 060
Numri i porteve DisplayPort:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

868.50 
Ju kurseni : 140.00   (16%)
728.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 60.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori Dell UltraSharp P4317Q mundëson realizim perfekt të ngjyrave dhe teskte të qarta me rezolucion të latë prej 4K, gë kjo e cila vlerësohet nga çdokush që punon në kompani të grafikave apo në ndonjë lloj pune tjetër ku nevojiten pamje perfekte në çdo lloj mënyre. Ky monitor posedon një ekran prej 43'', performancë të lartë dhe rezolucion prej 3840 x 2160. Paneli i monitorit është IPS, i cili premton riprodhim perfekt të ngjyrave dhe kënd të gjerë të pamjeve prej 178 °.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
43
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
5397063744404
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
16
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
973,1
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
P4317Q
Koha e reagimit [ms]:
8
Konsumi [W]:
70
Kontrast [1]:
1 000
Lansuar:
16 Qershor 2016
Lartësia [mm]:
658
Lloji i ekranit:
IPS
MHL:
Mini DisplayPort:
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1 060
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100, 200 x 200
Pitch [Hz]:
245
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
Dell
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
250
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LCD Dell UltraSharp P4317Q edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE