Monitor LED HP P17A 17"

Kodi i produktit:
147173
Diagonalja e ekranit ["]:
17
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Raporti i shikimit:
5:4
Prodhuesi:
HP
Port hyrës VGA (D-Sub):

Si të porosisim në Gjirafa50?

169.50 
Ju kurseni : 30.00   (18%)
139.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori për zyrë HP P17A ofron produktivitet të shkallëzuar për punën e përditshme. Në saje të madhësisë së tij themelore 17", raportit klasik prej 5:4 dhe kursimit të energjisë është i përshtatshëm për zyra, dyqane dhe institucionet qeveritare. Monitori jep imazhe të shkëlqyera në sajë të teknologjisë LED. Teknologjia LED ka përparësi në formën e parametrave performues më të mirë. Monitori arrin një kontrast të lart dinamik dhe zero rrjedhje. Më këtë pajisje ju mund të kryeni punët e përditshme me programet e zyrës, e përdorin atë në tregti, biblioteka ose klasa. Ideal për detyra themelore të tilla si kërkim në internet, krijim të teksteve ose dokumentet shpërndarëse, duke dërguar e-mail apo duke punuar në softuerët e korporatave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
17
Dritë të pasme LED:
EAN:
8881821379948
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
F4M97AA
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
15,2
Kontrast [:1]:
1 000
Lloji i ekranit:
TN
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Përmasat [H x W mm]:
372.2 x 316.6 x 57
Pesha [kg]:
3,72
Pitch [Hz]:
0,26
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
HP
Raporti i shikimit:
5:4
Rezolucioni:
1280 x 1024 (SXGA)

Bashkangjitja Monitor LED HP P17A 17" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE