Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor LCD LG 27UD88-W, 27'', i zi

Kodi i produktit:
195518
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Ndriçimi [cd/m2]:
350
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
Trashësia [mm]:
222,6

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
636.50 
Ju kurseni : 144.00   (23%)
492.50 € * Përfshirë TVSH-në
23% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 41.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori LCD LG 27UD88-W me 27”. Monitori me ekran LCD është prodhuar me teknologjinë e fundit 4K UHD, dhe atë për prodhimin e ekranëve të hollë me material special, monitori ju mundëson ruajtjen e hapësirës punuese në tavolinën tuaj dhe ka sistemin e integruar të LED backlighting të dritave të brendshme. Monitori ka rezolucion Full HD prej 3840 x 2160 px me teknologjinë më të fundit të ekranëve 4K UHD IPS që mundësojnë imazh të pastër, ka SmartContrast dhe posedon W-LED dritë të brendshme, me normë të dimensioneve 16 : 9, ndriçim me 350 cd / m2 dhe kontrast dinamik 1.000 : 1 me panel IPS. Produkti ofron edhe kënde shikimi 178 shkallë horizontalisht dhe vertikalisht. Lidhet me kompjuterin tuaj me portin special të integruar USB-C, ka porte 2x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.2, 1x 3.5 mm jack për kufje, ka dimensione 615 x 222.6 x 425.2 mm me stand dhe 615 x 42.7 x 365.1 mm pa stand, përkrahë teknologjinë montuese të murit VESA 100 x 100 dhe peshon 6.2 / 4.7 Kg.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Diagonalja e ekranit ["]:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
8806087593259
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
615
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
27UD88-W.AEU
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
29
Kontrast [:1]:
5 000 000
Lartësia [mm]:
425,2
Lloji i ekranit:
IPS
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
6,2
Pitch [Hz]:
155
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
LG
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Trashësia [mm]:
222,6
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:
USB Hub:

Bashkangjitja Monitor LCD LG 27UD88-W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE