Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor LCD Philips 223V5LSB2 22"

Kodi i produktit:
139284
Diagonalja e ekranit ["]:
22
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

133.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Monitori LCD Philips 223V5LSB2 ka një ekran të hollë dhe detaje të pasura në ngjyrë të zezë. Ky monitor është një zgjedhje ideale për shtëpi apo zyrë. Kënaquni duke shikuar filmat, fotot apo video klipet e juaja të preferuara në ngjyra të gjalla. Ka një madhësi të vogël prej 22" që kursen hapësirën e tavolinës suaj. Ky monitor ka cilësi të shkëlqyeshme të imazheve falë teknologjisë SmartContrast. Kontrasti i tij shumë dinamik dhe ka një raport prej 16:9 me rezolucion Full HD 1920 x 1080 pix.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
22
Dritë të pasme LED:
EAN:
8712581689568
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi horizontal i shikimit [°]:
90
Këndi vertikal i shikimit [°]:
65
Kodi i prodhuesit:
223V5LSB2/10
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
15,61
Kontrast [1]:
10 000 000
Lansuar:
8 Nëntor 2013
Lloji i ekranit:
TN
Ndriçimi [cd/m2]:
200
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Përmasat [H x W mm]:
503 x 376 x 213
Pesha [kg]:
2,61
Pitch [Hz]:
0,25
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
Philips
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
Varje në mur:
Vendi i origjinës:
Netherlands (the)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE