Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor LED Acer XB281HKbmiprz Predator 28"

Kodi i produktit:
179983
Altoparlantë:
Pivot:
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
767.50 
Ju kurseni : 119.00   (16%)
648.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 54.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori Acer XB281HKbmiprz Predator me 28" jep imazhe të qarta dhe të ndritshme. Përpos kësaj, ky monitor gjithashtu ofron ngjyra të përsosura dhe një kohë të reagimit shumë të shkurtër prej vetëm 1 ms. Avantazh i saj janë lidhja e përsosur dhe raporti i lartë i kontrastit. Ky monitor është i përshtatshëm si për përdorim në shtëpi ashtu edhe për lojëra. Këndet e gjera të shikueshmërisë prej 170 shkallë vertikalisht dhe 160 shkallë horizontalisht, si dhe cilësia e lartë e paraqitjes së imazheve janë gjithashtu tipare të këtij monitori.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
28
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4713392252372
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
G-Sync:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
659
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
UM.PX1EE.001
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
59
Kontrast [:1]:
100 000 000
Lartësia [mm]:
565
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
7,8
Pitch [Hz]:
0,16
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Acer
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
268
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED Acer XB281HKbmiprz Predator 28" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE