Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor LED AOC AG271UG - 27" (68cm)

Kodi i produktit:
231322
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Pitch [Hz]:
0233
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve DisplayPort:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

799.50 
Ju kurseni : 70.00   (9%)
729.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 60.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përfito avantazh ndaj gamerave të tjerë me kombinimin e përsosur të kartelës grafike dhe monitorit AOC AG271UG për kualitet të lartë të imazheve, me ngjyra realistike dhe shpejtësi të lartë reagimi. Monitori ka madhësi diagonale 27" (68cm) me rezolucion 4K UHD prej 3840 x 2160 piksela të cilat kombinohen me shpejtësinë e reagimit prej 4ms, frekuencën 60Hz, shkëlqimin 300 cd / m2 dhe kontrastin 1000:1 për t'ju sjellur imazhe të detajizuara të lojërave tuaja të preferuara gjë që mund t'ju sjell avantazhin e nevojshëm ndaj kundërshtarëve tuaj. Poashtu, monitori është pajisur me 1x port HDMI 1.4, 1x DisplayPort, 1x port USB dhe autoparlantë stereo të integruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4038986185929
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
G-Sync:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
623
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
AG271UG
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi [W]:
50
Kontrast [:1]:
50000000
Lansuar:
27. 2. 2018
Lartësia [mm]:
433
Lloji i ekranit:
IPS
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pitch [Hz]:
0233
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
AOC
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1334 x 750
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
218
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED AOC AG271UG - 27" (68cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE