Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor LED AOC U2879VF 28"

Kodi i produktit:
186430
:
3840 x 2160 (4K UHD)
MHL:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Raporti i shikimit:
16:9

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
355.50 
Ju kurseni : 47.00   (13%)
308.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë ofron rezolucion 4K me 3840 x 2160 pix i cili është katër herë më i lartë se Full HD. Ky monitor i gjithanshëm ofron performancë superiore për secilën funksion. Mundëson konektim me pajisje të tjera përmes konektorëve, ndër të cilët vlejnë të ceken DVI, DisplayPort, HDMI dhe D-Sub. Kohë shumë e shkurtër e reagueshmërisë prej 1 ms. Teknologji FreeSync dhe FlickerFree e përfshirë. Ky monitor ka madhësi prej 28”.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Diagonalja e ekranit ["]:
28
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4038986185714
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
659,3
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
U2879VF
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
49
Kontrast [:1]:
80 000 000
Lartësia [mm]:
379,4
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
MHL:
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Pesha [kg]:
7,94
Pitch [Hz]:
0,16
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
AOC
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
48,7

Bashkangjitja Monitor LED AOC U2879VF 28" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE