Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor LED ASUS MG28UQ 28 ''

Kodi i produktit:
190580
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Pivot:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

551.50 
Ju kurseni : 92.00   (17%)
459.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 38.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori ASUS MG28UQ prej 28 " është një monitor i fuqishëm për lojëra me rezolucion 3840 x 2160 (4K UHD), me një kohë reagimi prej 1 ms dhe shkallë të lartë rifreskimi. E gjitha kjo për t’i shfaqur imazhet pa turbullira dhe të mos shkaktojnë marramendje. Falë mprehtësisë së përsosur, fotografisë së detajuar dhe koherente, ju në tërësi mund të përfshiheni në botën e lojës, argëtimit dhe aventurës. Krahas imazhit të përsosur, monitori do të ofrojë edhe teknologjitë Ultra-Low Blue Light, Flicker Free, GamePlus dhe GameVisual nga ASUS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
28
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4712900276039
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
660,2
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
90LM027C-B01170
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
62,9
Kontrast [1]:
100 000 000
Lansuar:
10 Maj 2016
Lartësia [mm]:
416
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
330
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
8
Pitch [Hz]:
0,16
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
ASUS
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Trashësia [mm]:
233,4
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED ASUS MG28UQ 28 '' edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE