Monitor LED ASUS VG248QE – 3D, 24’’

Kodi i produktit:
121428
Altoparlantë:
Port hyrës DVI:
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Përmasat [H x W mm]:
569.4 x 499.9 x 231

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
245.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASUS VG248QE është monitor 3D që ka një rezolucion të lartë FULL HD, i cili siguron që të shijoni pamje të qarta dhe shumë kualitative. Ky monitor është i dizajnuar enkas për ju që i keni pasion video lojërat duke ju ofruar çdo gjë që keni nevojë për të shijuar një eksperiencë të mrekullueshme gjatë kohës që luani lojëra. Teknologjia ACSR që ky monitor përmban, ju lejon që në mënyrë manuale ta konfiguroni kontrastin e ngjyrave me proporcion 80,000,000:1. Ka 6 mënyra që mund ta përdorni: si skenë, teatër, pamje gjatë natës, sRGB dhe në mënyrë standarde. Monitori ka edhe një mbajtës shumë të qëndrueshëm të standardit VESA dhe përveç kësaj, teknologjia LED mundëson që njëkohësisht gjatë përdorimit të kurseni energji elektrike. Lidhet me kompjuter përmes kabllove HDMI, DisplayPort dhe DVI-D. Përmban dy altoparlantë të fuqishëm RMS që konsumojnë energji deri 2W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
24
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4716659325178
Frekuencë [Hz]:
144
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
90LMGG001Q022B1C-
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
45
Kontrast [1]:
80 000 000
Lansuar:
15 Janar 2013
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Përmasat [H x W mm]:
569.4 x 499.9 x 231
Pesha [kg]:
5,5
Pitch [Hz]:
0,28
Pivot:
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
ASUS
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Shikim me syze 3D:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED ASUS VG248QE – 3D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE