Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor LED BenQ EW3270U - 31.5" (80cm), 4K UHD, i hirtë

Kodi i produktit:
235572
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Prodhuesi:
BenQ
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

531.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 44.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori Benq BenQ EW3270U është i dizajnuar posaçërisht për të apasionuarit e videolojërave që nuk duan të humbasin asnjë detaj. Ky monitor vjen me një diagonale prej 31.5" me kualitet Full HD dhe rezolucion 4k UHD prej 3840x2160 piksela, me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale, me altoparlantë të integruar që ju mundësojnë që të përjeton çdo goditje e lëvizje sikurse të ishit me të vërtet aty, si dhe teknologji Flicker Free që ju mbron sytë edhe nga orët e gjata të shikimit. Gjithashtu, monitori siguron një imazh të shkëlqyer në sajë të ndriçimit të saj prej 300 cd / m2 dhe raportit të saj të shkëlqyer dinamik të kontrastit prej 12,000,000: 1, i cili bën ngjyrat e shfaqura shumë të ndritshme edhe në dritën e diellit. Ka një kënd shikimi prej 178 ° vertikalisht dhe horizontalisht, teknologjinë ZHEL që nxjerr në pah pajisjet më të mira të linjës, si dhe teknologjinë Backlight për prodhimin dhe përpunimin më të mirë të imazhit, e cila gjithashtu mundëson konsumin të ulët të energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
31.5
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4718755072666
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
726
HDMI 2.0:
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
9H.LGVLA.TSE
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi [W]:
76
Kontrast [:1]:
12000000
Lartësia [mm]:
522,2
Lloji i ekranit:
VA
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Hiri
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Pesha [kg]:
7,5
Pitch [Hz]:
0,181
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
BenQ
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1334 x 750960 x 540 (HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
215
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB-C:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED BenQ EW3270U - 31.5" (80cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE