Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor LED BenQ PD3200U, 32"

Kodi i produktit:
208541
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Pivot:
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
935.50 
Ju kurseni : 130.00   (14%)
805.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 67.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BenQ PD3200U është monitor unik me performancë të jashtëzakonshme. Ky monitor ka madhësi prej 32" dhe është i pajisur me teknologji të avancuara përfshirë këtu teknologjinë IPS duke mundësuar kështu shfaqjen e pamjeve me rezolucion të lartë prej 3840 x 2160 pix në frekuanca prej 60 Hz. Po ashtu ky monitor siguron për riprodhimin e ngjyrave me me saktësi të lartë duke i bërë pamjet e shfaqura në ekran të duken shumë reale. Karakteristikat e veçanta e bëjnë këtë monitor shumë të përshtatshëm për përdorim madje duke eliminuar lodhjen dhe irritimin e syve që mund të shkaktohet nga qëndrimi para monitorit për kohë të gjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
32
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4718755066160
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
740,28
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
9H.LF9LA.TBE
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi [W]:
110
Kontrast [:1]:
20 000 000
Lartësia [mm]:
641,66
Lloji i ekranit:
IPS
Mini DisplayPort:
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Ngjyra:
Argjendtë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
8,5
Picture in Picture (PIP/PBP):
Pitch [Hz]:
311
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
BenQ
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Trashësia [mm]:
223,62
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED BenQ PD3200U edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE