Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor LED Dell S2817Q 28", i zi

Kodi i produktit:
187608
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Pesha [kg]:
6,6
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070

Si të porosisim në Gjirafa50?

481.50 
Ju kurseni : 85.00   (18%)
396.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori Dell S2817Q është një monitor me kualitet të lartë dhe rezolucion prej 3840 x 2160 pix. Ofron qartësi të fotografisë në më shumë se 8 milion pix. Kjo e bën monitorin në fjalë pajisje ideale për shikimin e filmave ose luajtjen e lojërave kompjuterike. Për më shumë, monitori mundëson edhe dëgjimin e tingullit të pastër përmes altoparlantëve të integruar. Sa u përket porteve, ky monitor përmban 2 lidhës HDMI / MHL, 1x DisplayPort dhe miniDisplayPort, 2x USB 3.0. Produkti në fjalë përfshin karakteristikën e anti-reflektimit. Koha e reagueshmërisë së ekranit është 2 ms. Monitori ka madhësi prej 28" dhe vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
28
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
5397063744374
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
9
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
657,9
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
210-AICO
Koha e reagimit [ms]:
2
Konsumi [W]:
35
Kontrast [1]:
8 000 000
Lansuar:
12 Mars 2016
Lartësia [mm]:
470,6
Lloji i ekranit:
TN
MHL:
Mini DisplayPort:
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
6,6
Pitch [Hz]:
0,16
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Dell
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
185,4
USB:
USB Hub:

Bashkangjitja Monitor LED Dell S2817Q 28" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE