Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor LED HP 32s - 32" ( 81 cm)

Kodi i produktit:
230425
Diagonalja e ekranit ["]:
31.5
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Trashësia [mm]:
219,1
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

277.50 
Ju kurseni : 54.00   (19%)
223.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

HP 32s është një monitor me panel IPS dhe dritë LED, me ngjyra të pasura, kornizë ultra të hollë rreth ekranit; Madhësia 32 ", rezolucion 1920 x 1080, koha e përgjigjes 5 ms, shkëlqimi 250 cd / m2, kontrasti 6M: 1; lidhësit: VGA, HDMI, kënde shikimi: 178 ° horizontale, 178 ° vertikale; filtër anti-reflektim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
31.5
Dritë të pasme LED:
EAN:
192018578685
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
729,7
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
2UD96AA
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
36
Kontrast [:1]:
50 000
Lansuar:
9. 2. 2018
Lartësia [mm]:
497,8
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pesha [kg]:
7.72
Pitch [Hz]:
0,363
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
HP
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
219,1
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE