Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor LED HP Z32 - 31.5" (80cm), 4K UHD, e zezë

Kodi i produktit:
235057
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Prodhuesi:
HP
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3+
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha [kg]:
12,16

Si të porosisim në Gjirafa50?

919.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 76.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP Z32 është monitor që i plotëson kërkesat tuaja për kualitet të lartë dhe imazhe kristal të pastërta në mënyrë që të punoni dhe të argëtoheni me ngjyra realistike nga teknologjia më e fundit. Produkti ka madhësi diagonale prej 31.5" ( 80cm) që mban kualitetin 4K UHD me rezolucion prej 3840 x 2160 piksela dhe kombinohet me 350 cd / m2 shkëlqim si dhe 1300:1 kontrast për imazhe të bukura dhe të detajizuara. Pos kësaj, monitori mban portet 1xHDMI; 1xDisplayPort; 1xMini-DisplayPort; 2xUSB-C, 3xUSB 3.0 dhe 1x për kufje si dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Diagonalja e ekranit ["]:
31.5
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
714,5
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
1AA81A4
Koha e reagimit [ms]:
14
Konsumi [W]:
70
Kontrast [:1]:
5000000
Lartësi e rregullueshme:
Lartësia [mm]:
410,9
Lloji i ekranit:
IPS
Mini DisplayPort:
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve HDMI 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3+
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha [kg]:
12,16
Picture in Picture (PIP/PBP):
Pitch [Hz]:
0,181
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
HP
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Rezolucioni:
960 x 540 (HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
44.5
USB:
USB Hub:
USB-C:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED HP Z32 - 31.5" (80cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE