Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor LED LG 24MP88HV 24"

Kodi i produktit:
197089
Altoparlantë:
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
Trashësia [mm]:
186
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme

Si të porosisim në Gjirafa50?

223.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitor LED LG 24MP88HV me 24" është një monitor që ofron saktësi të lartë riprodhimin e ngjyrave. Është i përshtatshëm për zyrë ose shpi. Ka ekran IPS, rezolucion Full HD dhe dritë për kursimin e energjisë LED. Ky monitor ka peshë të lehtë dhe dizajn të hollë. Rezolucioni prej 1920 x 1080, iu mundëson të shihni foto dhe prezentime me kualitet të lartë. Ky monitor gjithashtu iu mundëson të kryeni shumë detyra në të njëjtën kohë, përmes opsionit të ndarjes së pamjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
24
Dritë të pasme LED:
EAN:
8806087633771
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
541
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
24MP88HV-S.AEU
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
16
Kontrast [1]:
1 000 000
Lansuar:
18 Gusht 2016
Lartësia [mm]:
414
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75
Pesha [kg]:
3,2
Pitch [Hz]:
274
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
LG
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
186
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED LG 24MP88HV 24" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE