Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor LED MSI Gaming Optix MAG271C - 27" (68cm), Full HD, i zi / argjendtë

Kodi i produktit:
244605
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
353.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MSI Gaming Optix MAG271C është monitor me widescreen i dizajnuar për eksperiencën më të mirë të videolojërave. Mban një mori teknologjish, rezolucion të mirë, ekran të lakuar dhe platformat "Anti-Flicker" dhe "Blue Light Filter" për t'i mbrojtur sytë dhe për t'ju mundësuar të punoni për një kohë të gjatë pa u lodhur.

Monitori vjen me madhësi diagonale prej 27" (68cm) që mban rezolucionin Full HD prej 1920 x 1080 piskela dhe kombinohet me kontrastin 3000:1 për t'ju sjellur imazhe të bukura. Pos kësaj, ju mund ta lidhni kompjuterin nëpërmjet porteve HDMI apo DisplayPort dhe të lidhni pajisje të tjera perferike nëpërmjet porteve USB apo 3.5 mm audio jack.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4719072577346
Ekran i lakueshëm:
Frekuencë [Hz]:
144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
612
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
Optix MAG271C
Koha e reagimit [ms]:
1
Kontrast [:1]:
100000000
Lansuar:
13. 9. 2018
Lartësi e rregullueshme:
Lartësia [mm]:
451,8
Lloji i ekranit:
VA
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha [kg]:
5.6
Pitch [Hz]:
0,311
Port hyrës HDMI:
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
225,3
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED MSI Gaming Optix MAG271C - 27" (68cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE