Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor LED U3277PWQU AOC 32''

Kodi i produktit:
201929
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Port hyrës DVI:
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100

Si të porosisim në Gjirafa50?

489.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 40.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori AOC U3277PWQU është një monitor me madhësi 32'' me cilësi 4K UHD 3840 x 2160, me mbështetje të teknologjisë MVA për shfaqje të përsosur të fotografisë së ekranit dhe ngjyrave në të gjitha këndet e ekranit. Monitori ofron mundësi të mëdha fleksibiliteti, jo vetëm në saje të llojllojshmërisë të gjërë të lidhësve, duke mbështetur teknologjinë HTML, por edhe për shkak të boshtit dhe mbështetjes të standardit VESA. Me këtë pajisje ju mund të punoni shpejt dhe me efektivitet dhe të argëtohuni pa fund.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Diagonalja e ekranit ["]:
32
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4038986185783
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
741,88
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
U3277PWQU
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi [W]:
60
Kontrast [1]:
80 000 000
Lansuar:
10 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
659
Lloji i ekranit:
MVA
MHL:
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Ngjyra:
Zezë, hiri
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
11,51
Pitch [Hz]:
184
Pivot:
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
AOC
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
171,2
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED U3277PWQU AOC 32'' edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE