Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Lenovo L27q -10 - LED 27" (68cm), QHD, i argjendtë

Kodi i produktit:
242943
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Lloji i ekranit:
IPS
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Raporti i shikimit:
16: 9
Prodhuesi:
Lenovo

Si të porosisim në Gjirafa50?

282.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lenovo L27q-10 është monitor që ju sjell imazhe të pastërta dhe me ngjyra realistike në kënde të gjëra shikimi e cila do ju mundësoj të shihni filmat e serialet tuaja të preferuara si dhe të luani videolojëra pa pengesa. Monitori vjen me madhësi diagonale prej 27" (68cm) e cila mban rezolucionin QHD prej 2560 x 1440 piksela dhe kombinohet me 350 cd / m2 shkëlqim dhe mbështetje për 1 miliard ngjyra në mënyrë që të shihni të gjitha imazhet në kualitet kristal të pastërt. Pos kësaj, monitori mban portet DisplayPort dhe HDMI për lidhje me pajisje tjera, ka kënd shikimi 178 shkallë horizontalisht dhe vertikalisht si dhe vjen me ngjyrë të argjendtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
190793990142
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
611,6
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi:
65CEGAC1EU
Koha e reagimit [ms]:
6
Konsumi [W]:
30
Kontrast [:1]:
3 000 000
Lansuar:
14. 8. 2018
Lartësia [mm]:
466,3
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Ngjyra:
Argjendtë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Pesha [kg]:
4,95
Pitch [Hz]:
0233
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Lenovo
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Trashësia [mm]:
237

Bashkangjitja Monitor Lenovo L27q -10 - LED 27" (68cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE