Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor LG 32UD89-W - LED 32"

Kodi i produktit:
223870
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Lloji i ekranit:
IPS
Trashësia [mm]:
259,2
Rezolucioni:
1334 x 750
Raporti i shikimit:
16: 9

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,022.50 
Ju kurseni : 184.00   (18%)
838.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 69.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

LG sjell në treg monitorin 32UD89-W me kualitet superior 4K me anë të cilit mund teë shijoni çdo imazh me ngjyra reale dhe pa asnjë pengesë. Ky monitor është LED, ka diagonale 32" dhe shpejtësi reagimi 5ms. Po ashtu, imazhet shfaqen me raport shikimi 16:9, ndriçim 350cd/m2, dhe me shtrirje shikimi 178 ° / 178 °.

Veçanti e këtij monitori janë edhe altoparlantët e integruar që prodhojnë zë me kualitet të lartë, ndërsa për lidhje LG ofron ndërfaqet si: sx HDMI 2.0, USB-C dhe DP.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
32
DisplayPort:
EAN:
8806084095633
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
713,8
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
32UD89-W.AEU
Koha e reagimit [ms]:
5
Kontrast [:1]:
2 050
Lartësia [mm]:
485,4
Lloji i ekranit:
IPS
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Ngjyra:
Bardhë, argjendtë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pesha [kg]:
8,4
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
LG
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1334 x 750
Trashësia [mm]:
259,2
USB:

Bashkangjitja Monitor LG 32UD89-W - LED 32" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE