Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor LG 43UD79-B - LED 43", 3840 x 2160 (4K UHD)

Kodi i produktit:
218606
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Gjerësia [mm]:
967
Lartësia [mm]:
647,6
Pesha [kg]:
15.9
Rezolucioni:
1334 x 750

Si të porosisim në Gjirafa50?

892.50 
Ju kurseni : 269.00   (30%)
623.50 € * Përfshirë TVSH-në
30% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 51.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori LG 43UD79-B me drita LED dhe rezolucion 3840 x 2160 piksele i cili përdor ekrane IPS. Monitori përshtatet me HDCP 2.2, kështu që shfaq video me 4K . Ndryshimet në ekran mund të bëhen me telekomandë, dhe përmban tingujt e pasur me altoparlantët 10W, të cilët dhurojnë tinguj më të thellë dhe më të pastër. Ekrani ka madhësi 42.5" UHD dhe ndriçim 350 cd/ m2. Pajisja përmban dhe katër porte HDMI, një DP, një port për USB-C, dy për USN (porte të poshtme).

Vlerësimet

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Gjerësia [mm]:
967
Lartësia [mm]:
647,6
Pesha [kg]:
15.9
Rezolucioni:
1334 x 750
Trashësia [mm]:
275

Bashkangjitja Monitor LG 43UD79-B - LED 43" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE