Monitor Dell Alienware AW2518HF,240hz, 25

357.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.79€ në muaj  

Çmimi i mëparshëm: 408.50
223248
I padisponueshëm

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
25
DisplayPort:
Po
Dritë të pasme LED:
Po
FreeSync:
Po
Frekuencë [Hz]:
240
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
523,3
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi:
210-AMOP
Koha e reagimit [ms]:
1
Kontrast [:1]:
1000
Lansuar:
12. 10. 2017
Lartësia [mm]:
418,4
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Po
Ndriçimi [cd/m2]:
400
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Pesha [kg]:
3.5
Pivot:
Po
Port hyrës HDMI:
Po
Prodhuesi:
Dell
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
555,8
USB Hub:
Po
Shum i mir dhe ka qen transporti i shpejt edhe i rregullt
EPIC
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera