Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor Philips 328P6VJEB - LED 31,5 "

Kodi i produktit:
225913
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pesha [kg]:
9,23

Si të porosisim në Gjirafa50?

553.50 
Ju kurseni : 91.00   (16%)
462.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 38.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Philips 328P6VJEB sjell imazhin UHD plot detaje. Nëse jeni duke kërkuar për një monitor të besueshëm për të luajtur, punuar ose shikuar filma, Philips patjetër do t'ju mahnis me këtë produkt. Rezolucioni i lartë 4K UHD i kombinuar me një diagonale 80cm ju jep një përvojë vërtet mbresëlënëse. Pra, Philips sjell këtë monitor 31.5"me ekran të gjerë me teknologji LCD me rezolucion UHD 3840 × 2160, 16: 9, ndriçim 300 cd / m2 dhe një kohë përgjigje të shkurtër prej 4 ms. Këndi i shikimit është horizontalisht dhe vertikalisht 178 °, mbështet 1,07 miliardë ngjyra. Nderfaqet që posedn ky monitor janë: VGA, DVI-D, HDMI dhe DisplayPort, dhe ka përmasa 742 x 657 x 270 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
31.5
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
8712581740290
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
742
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
328P6VJEB/00
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi [W]:
28
Kontrast [:1]:
50000000
Lartësia [mm]:
657
Lloji i ekranit:
VA
MHL:
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pesha [kg]:
9,23
Picture in Picture (PIP/PBP):
Pitch [Hz]:
0,181
Pivot:
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
Philips
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1334 x 750
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
270
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor Philips 328P6VJEB - LED 31 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE