Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Philips 328P6VJEB, 31.5" LED, 4K UHD, i zi

Kodi i produktit:
225913
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pesha [kg]:
9,23

Si të porosisim në Gjirafa50?

553.50 
Ju kurseni : 75.00   (14%)
478.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori Philips 328P6VJEB sjell imazhin UHD plot me detaje. Nëse jeni duke kërkuar për një monitor të besueshëm për të luajtur, punuar ose shikuar filma, Philips patjetër do t'ju mahnis me këtë produkt. Rezolucioni i lartë 4K UHD i kombinuar me një diagonale 80 cm ju jep një përvojë vërtet mbresëlënëse. Pra, Philips sjell këtë monitor me ekran të gjerë 31.5" me teknologji LCD me rezolucion 4K UHD prej 3840 × 2160 px, raport aspekti 16: 9, ndriçim 300 cd / m2 dhe një kohë përgjigje të shkurtër prej 4 ms. Këndet e shikimit janë 178 ° horizontalisht dhe vertikalisht. Monitori mbështet 1.07 miliardë ngjyra. Nderfaqet që posedon ky monitor janë: VGA, DVI-D, HDMI dhe DisplayPort. Përmasat e tij janë: 742 x 657 x 270 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
31.5
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
8712581740290
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
742
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
328P6VJEB/00
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi [W]:
28
Kontrast [:1]:
50000000
Lartësia [mm]:
657
Lloji i ekranit:
VA
MHL:
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pesha [kg]:
9,23
Picture in Picture (PIP/PBP):
Pitch [Hz]:
0,181
Pivot:
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
Philips
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1334 x 750
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
270
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor Philips 328P6VJEB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE