Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor ProLite Iiyama 40"

Kodi i produktit:
183221
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Port hyrës HDMI:
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve HDMI:
3
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

691.50 
Ju kurseni : 4.00   (1%)
687.50 € * Përfshirë TVSH-në
1% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 57.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori ProLite 40" është një monitor me mbështetje mbresëlënëse të rezolucionit 4K prej 3840 x 2160. Ky panel 2 MVA ofron performancë të lartë në ngjyra, kontrast të lartë (5000:1) dhe një kënd të gjërë prej 178/178. Monitori poashtu përkrahë PIB dhe PBP që iu mundëson ndarjen e ekranit në disa pjesë. Të inkorporuar në ekran janë dhe dy altoparlantë. Interface të monitorit: VGA, dy porte HDMI, një port HDMI / MHL, Display Port, HDCP, port për kufje dhe RS232C. Monitori është i përshtatshëm me kompjuterët Apple Macintosh. Dimensionet: 906,5 x 577 x 238.5 mm. Pesha:12.2 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
40
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4948570114344
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
12
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
906,5
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
X4071UHSU-B1
Koha e reagimit [ms]:
3
Konsumi [W]:
60
Kontrast [1]:
12 000 000
Lansuar:
12 Dhjetor 2015
Lartësia [mm]:
577
Lloji i ekranit:
MVA
MHL:
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve HDMI:
3
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Përmasat e kapëses VESA:
200 x 200
Pesha [kg]:
12,2
Pitch [Hz]:
0,22
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
Iiyama
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Trashësia [mm]:
238,5
Ueb-i i prodhuesit:
Iiyama.cz
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor ProLite Iiyama 40" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE