Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Samsung S24E450 - LED 24" (61cm), Full HD, i zi

Kodi i produktit:
198505
Diagonalja e ekranit ["]:
24
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Trashësia [mm]:
224
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

164.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania e njohur Samsung ka shumë vite që sjell risi në sektorin e teknologjisë me produktet e saj. Tani kompania sjell monitorin 24E450. Monitori ka një diagonale prej 23.6" me rezolucion prej 1920 x 1080 pix e cila mund të shfaqë deri në 16.7 milion ngjyra. Monitori ka të integruar një panel me dritë të teknologjisë LED mbrapa i cili mundëson të ruaj energjinë tuaj, ka shpejtësi reagimi prej 5ms, ndriçim prej 200 cd / m2 dhe kontrasti i monitorit është i teknologjisë Mega Dynamic. Këto karakteristika të bashkuara japin një pamje të mundshme përdoruesit në këndin horizontal 170 shkallë, kurse në këndin vertikal 160 shkallë, ku mundëson që ky monitor të jetë i përshtatshëm për çdo përdorim. Monitori mund të lidhet përmes porteve të integruara VGA apo digital DVI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
24
Dritë të pasme LED:
EAN:
8806086767941
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
565,4
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
LS24E45KBSV/EN
Koha e reagimit [ms]:
5
Kontrast [1]:
1 000 000
Lansuar:
15 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
486,8
Lloji i ekranit:
TN
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
5,1
Pitch [Hz]:
276
Pivot:
Port hyrës DVI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
Samsung
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
224
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor Samsung S24E450 - LED 24" (61cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE