Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor Samsung S27F358 - LED 27"

Kodi i produktit:
221157
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Trashësia [mm]:
242,6
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
233.50 
Ju kurseni : 64.00   (27%)
169.50 € * Përfshirë TVSH-në
27% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(9 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung F358 ofron një dizajn tepër të lëmuar, dizajn elegant dhe një shfaqje të shkëlqyeshëm të ngjyrave. Ajo ka një ekran PLS që nuk e shtrembërojnë ngjyrën në skajet dhe ngjyrat janë të dallueshme qartë nga çdo kënd shikimi. Falë mbështetjes së fortë, monitoruesi ka stabilitet të madh. Samsung S27F358 Flat Panel Monitor sjell një rezolucion imazhi prej 27 "me një rezolucion prej 1920 x 1080 piks. Lloji i panelit PLS, koha e përgjigjes 4ms (GTG), këndi i shikimit 178/178 °, raporti i kontrastit 1000: 1 dhe 250 Dimensionet e stendës me stendë (W x H x D) 626.2 x 466.1 x 242.6 mm.

Vlerësimet

Jeni ma te miret
Cmim modest per kualitetin dhe sherbimin e ofruar.
The best monitor for work, large and beautiful screen!
Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
88060884854781
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
626,2
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
LS27F358FWUXEN
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi [W]:
25
Lartësia [mm]:
466,1
Lloji i ekranit:
PLS
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75
Pesha [kg]:
4,5
Pitch [Hz]:
311
Port hyrës HDMI:
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
242,6
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor Samsung S27F358 - LED 27" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE