Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Viewsonic VX3276-2K-MHD - 32", LED

Kodi i produktit:
257564
Altoparlantë:
Port hyrës HDMI:
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

302.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një monitor të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Viewsonic. Ky produkt dallohet me një madhësi prej 32" dhe po ashtu me rezolucion mëse të lartë prej 2,560 x 1,440. Njëkohësisht ofron mundësi të shumta për lidhje ngaqë mbështet HDMI, Displayport. Ky monitor ofron 6 mënyra të përdorimit duke qenë ato game, movie, work with text, mac, mono mode si edhe website. Të gjitha janë të dizajnuara për të dhënë një performancë sa më të lartë dhe adekuate.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
31.5
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
766907953633
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
712,9
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi:
VX3276-2K-MHD
Koha e reagimit [ms]:
4
Konsumi [W]:
50
Kontrast [:1]:
80 000 000
Lansuar:
22. 3. 2019
Lartësia [mm]:
503,9
Lloji i ekranit:
IPS
Mini DisplayPort:
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha [kg]:
6,2
Pitch [Hz]:
0,273
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Viewsonic
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
230
Ueb-i i prodhuesit:
Viewsonic.com
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor Viewsonic VX3276-2K-MHD - 32" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE