Adapter Delock HDMI-A (M) VGA (F)

Kodi i produktit:
122714
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
4043619653461
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
65346
Lansuar:
8 Shkurt 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt është i përshtatshëm për grafikë të integruar në pllakën amë dhe ofron mbështetje për një monitor VGA me rezolucion maksimal deri në 1080 pix, varësisht nga tipi i monitorit dhe sistemi i përdorur. Adapteri çipset LT8511 është i pajisur me konektor HDMI të tipit A dhe një konektor VGA (M) 15-pin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
4043619653461
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
65346
Lansuar:
8 Shkurt 2013
Lidhësit:
D-Sub (VGA), HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
D-Sub (VGA) (femër)
Prodhuesi:
DeLock
Ueb-i i prodhuesit:
Delock.com

Bashkangjitja Adapter Delock HDMI-A (M) VGA (F) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE