Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Adapter i-Tec, USB3.0 / HDMI

Kodi i produktit:
115457
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8594047319666
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
USB3HDMI

Si të porosisim në Gjirafa50?

62.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.21 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky produkt ofron konektimin e një monitori, televizori ose projektori me desktop ose laptop. Ky proces realizohet shumë shpejtë dhe lehtë duke përdorur adapterin i-tec USB 3.0 HDMI Advance. Nuk do të keni nevojë për një kartë grafike të re dhe instalimi i adapterit është shumë më i thjeshtë se përmirësimi i hardverit. Ky produkt mundëson ngritje të produktivitetit dhe procesim kualitativ të fotografisë. Dimensionet e produktit janë 84.3 x 54 x 17.8 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8594047319666
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
USB3HDMI
Lansuar:
18 Tetor 2012
Lidhësit:
HDMI, USB 3.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
FullHD
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
I-Tec
Verzioni:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)

Bashkangjitja Adapter i-Tec edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE