Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Adapter PremiumCord DisplayPort-HDMI

Kodi i produktit:
66427
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220004910
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220004910

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Adapteri PremiumCord shërben për lidhjen e pajisjeve mediale audio-vizuele me një kabllo të vetme. Reduktimi i ndërlidhjes së DisplayPort dhe HDMI. Sinjali i transmisionit është komplet digjital, pa asnjë humbje të kualitetit. Përmban një transmision të DisplayPort me shpejtësi deri në 2.7Gb/s dhe të HDMI me shpejtësi deri në 2.25Gb/s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220004910
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220004910
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
DisplayPort, HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
FullHD, Fuse
Nga konektori:
DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
DisplayPort 1.1a, HDMI 1.3

Bashkangjitja Adapter PremiumCord DisplayPort-HDMI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE