Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Adapter PremiumCord mini DisplayPort - HDMI, 30Hz, 20cm

Kodi i produktit:
193503
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220013769
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Kportad10

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky adapter përdoret për lidhjen e portit DisplayPort me një monitor HDMI. Përkrah transmetimin audio, video në Full HD dhe 3D, rezolucionin prej 4K x 2K në 30Hz, si dhe është i përputhshëm me RoHS, FCC dhe CE. Falë teknologjisë Plug and Play, ju mund ta lidhni atë lehtësisht dhe të filloni ta përdorni menjëherë, pa pasur nevojë për instalime shtesë. Ka funksione të shumta dhe përdorim të gjerë. Adapteri ka gjatësi prej 20 cm dhe ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220013769
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Kportad10
Lansuar:
30 Qershor 2016
Lidhësit:
DisplayPort, HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
3D, 4K, FullHD, Fuse
Nga konektori:
DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
DisplayPort 1.2a, HDMI 1.4a

Bashkangjitja Adapter PremiumCord mini DisplayPort - HDMI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE