Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Akasa DP - DP

Kodi i produktit:
194097
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
4710614536418
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja lidhëse nga KASA për lidhjen e dy pajisjeve audio/video, siguron bartjen e audiove digjitale dhe videove me një rezolucion prej 4K. Përmban lidhës DisplayPort (M). Gjatësia totale e produktit është 2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
4710614536418
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
AK-CBDP01-20BK
Lansuar:
13 Korrik 2016
Lidhësit:
DisplayPort
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
DisplayPort (mashkull)
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw
Verzioni:
DisplayPort 1.2

Bashkangjitja Kabllo Akasa DP - DP edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE