Kabllo Audioquest HDMI, 2 m

Kodi i produktit:
136373
Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
0925920873094
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
53.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Audioquest iu sjell kabllon lidhëse HDMI, e cila mundëson lidhjen e televizorit tuaj LCD me ndonjë kartelë grafike apo qendër të multimedias me interface HDMI. Ky interface ndihmon në menaxhimin e kabllove, sepse standardi HDMI gjithashtu mbështet videot e kualitetit HD. Ajo përbëhet nga materiali kualitativ prej fibrave të bakrit LGC, si dhe ka nivel të lartë të precizitetit. Kablloja AQ HDMI me Ethernet transmeton video në 4K dhe 3D me 1080p (120 Hz), dhe ka gjatësi prej 2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
0925920873094
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
092592087309
Lansuar:
18 Shtator 2013
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
3D, 4K, Ethernet, FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
Audioquest
Verzioni:
HDMI 2.0

Bashkangjitja Kabllo Audioquest HDMI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE