Kabllo AUDIOQUEST, HDMI, 3m

Kodi i produktit:
136374
Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
0925920873162
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
74.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt ofron mundësinë e lidhjes në televizorët smart përmes kabllos HDMI. Kablloja përkrahë rezolucionin për kualitet HD. Përbëhet nga materiali inovativ, që ofron qëndrueshmëri të lartë. Gjithashtu transmeton video në 4K dhe 3D. Gjatësia e kabllos shkon në 3 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
0925920873162
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
92592087316
Lansuar:
18 Shtator 2013
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
3D, 4K, Ethernet, FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
Audioquest
Verzioni:
HDMI 2.0

Bashkangjitja Kabllo AUDIOQUEST edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE