Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Belkin HDMI 2.1- 8K - 2m, zezë

Kodi i produktit:
225997
Dizajnuar për:
Monitor, Laptop, PC, TV
EAN:
745883741427
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Belkin është një nga prodhuesit kryesorë të pajisjeve të IT-së, veçanërisht për kabllo, adapter, konektorë dhe kështu me radhë. Kablloja Belkin HDMI 2.1 siguron të dhëna Ultra High Speed. Kabllo HDMI me shpejtësi të lartë Belkin 4K HDR Ideal për televizorët UHT.Gjatësia e kabllos është 2 m. E përshtatshme edhe për MacBooks, netbooks, komponentët AV, media player, DVD player, edhe për lojë konosl.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, Laptop, PC, TV
EAN:
745883741427
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
AV10175bt2m-BLK
Lidhësit:
HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
4K, 8K, ARC
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Verzioni:
HDMI 2.1

Bashkangjitja Kabllo Belkin HDMI 2.1- 8K - 2m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE