Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Delock, 3m

Kodi i produktit:
78425
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
4043619824359
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Delock, si përfaqësues i prodhuesve të e kabllove dhe lidhësve të cfarëdo lloji, kartë PCI, hub, përshtatës ose kartë të memories - ka përgatitur kabllo të tjera të ndryshme të cilat janë të dobishme. Kablloja ka një gjatësi prej 3 m dhe në krye ka një DisplayPort dalës dhe një HDMI dalëse. Me këtë reduktim mund të lidhë pajisjet burimore me DP standard DP ++ (Multi-mode) me një pajisje të jashtme me port HDMI. P.sh. me një televizor apo monitor.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
4043619824359
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
82435
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
DisplayPort, HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
4K, FullHD
Nga konektori:
DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Ueb-i i prodhuesit:
Delock.com
Verzioni:
DisplayPort 1.2

Bashkangjitja Kabllo Delock edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE