Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo e hollë PremiumCord HDMI High Speed ??me Ethernet, 2 m

Kodi i produktit:
177083
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Prodhuesi:
PremiumCord
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja HDMI High Speed me Ethernet nga PremiumCord përdoret për lidhjen e dy pajisjeve audio/video, si p.sh. televizorit dhe kompjuterit përmes interface-it modern HDMI. Dizajni i saj i hollë e bën atë lehtë të qasshme edhe në hapësirat që arrihen vështirë. Kablloja përkrah mbrojtjen HDCP të të dhënave digjitale, si dhe ka të integruar Ethernet me shpejtësi të lartë. Ajo gjithashtu përkrah standardin 4K me rezolucion deri në 4096 x 2160 px, apo standardin më të ulët Full HD deri në 1080p. Ka shpejtësi të transferimit deri në 10.2Gbps, dhe gjatësi prej 2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC
EAN:
8592220013172
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
Kphdmep2
Lansuar:
27 Gusht 2015
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
3D, 4K, ARC, Ethernet, FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
HDMI 1.4

Bashkangjitja Kabllo e hollë PremiumCord HDMI High Speed ??me Ethernet edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE