Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Gembird HDMI - DVI 1.8 m

Kodi i produktit:
131678
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8716309043458
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,8

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo është e përshtatshme për lidhjen e kompjuterit tuaj me output DVI dhe televizorit LCD apo Plazma me input HDMI. Në këtë mënyrë ju mund të shijoni videot nga kompjuteri në një ekran më të gjërë dhe me kualitet të lartë. Gjatësia e kabllos është 1.8 m. Për transmetim më kualitativ pa asnjë humbje lidhësit janë të përflakur me ar.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8716309043458
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
CC-HDMI-DVI-6
Lansuar:
3 Korrik 2013
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
DVI, HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
DVI (mashkull)
Prodhuesi:
Gembird

Bashkangjitja Kabllo Gembird HDMI - DVI 1.8 m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE