Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo HDMI AUDIOQUEST, 1.5 m

Kodi i produktit:
136372
Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
0925920873230
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AUDIOQUEST sjellë këtë kabllo lidhëse HDMI. Kjo kabllo shërben për lidhjen e televizorëve LCD me kartelën grafike ose për pajisje multimedia me interface HDMI. Duke përdorur interface-in HDMI lehtësohet bëhet menaxhimi i kabllos sepse standardi HDMI e përmirëson videon deri në kualitet HD. Ky kualitet transmetohet në video dhe në zë. Kabllot HDMI AUDIOQUEST janë të ndërtuara nga materialet inovative me nivel të lartë precizitetit. Kabllot janë të ndërtuara me fibra bakri LGC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
0925920873230
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5
Kodi i prodhuesit:
92592087323
Lansuar:
18 Shtator 2013
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
3D, 4K, Ethernet, FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
Audioquest
Verzioni:
HDMI 2.0

Bashkangjitja Kabllo HDMI AUDIOQUEST edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE