Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Lenovo HDMI në HDMI, 2m

Kodi i produktit:
201812
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
887037486515
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja Lenovo është kablloja lidhëse HDMI. Kjo kabllo shërben për të lidhur monitorin me një kartë grafike kompjuterike ose me një loptop. Kablloja është e pajisur me mburojë që eliminon pengesat në sinjalin transmetues. Shpejtësia maksimale e transferimit të tij është 10.2 Gb/s. Ajo ju lejon që ju të transferoni video me kualitet 4K x 2K dhe përkrahë sistemin 3D. Gjatësia e kësaj kabllo është 2 metër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
887037486515
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
0B47070
Lansuar:
16 Nëntor 2016
Lidhësit:
HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
Lenovo

Bashkangjitja Kabllo Lenovo HDMI në HDMI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE