Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Lenovo Mini-DisplayPort në DisplayPort, 2 m

Kodi i produktit:
186769
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
887037753150
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo konvertuese nga Lenovo në njërën anë ka një lidhës mini DisplayPort të tipit male i cili lidhet me laptopin apo kompjuterin tuaj, kurse në anën tjetër, ajo ka një lidhës DisplayPort të tipit male i cili lidhet me pajisje si monitor, televizor apo projektor. Transmeton pamje me rezolucion 4K, 4096 x 2160 në 60Hz, duke iu sjellur kështu pamje kualitative dhe të mprehta. Kablloja ka gjatësi prej 2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
887037753150
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
0B47091
Lansuar:
26 Shkurt 2016
Lidhësit:
DisplayPort, mini DisplayPort
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
Mini DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
DisplayPort (mashkull)
Prodhuesi:
Lenovo

Bashkangjitja Kabllo Lenovo Mini-DisplayPort në DisplayPort edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE