Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Lenovo Mini-DisplayPort në VGA, 20 cm

Kodi i produktit:
105776
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
6457439051778
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A keni një kartelë grafike e cila ka lidhësin digjital DisplayPort, por monitori juaj nuk përkrah këtë interface? Atëherë juve iu duhet kjo kabllo konvertuese, e cila konverton sinjalin digjital nga lidhësi mini DisplayPort në lidhësin VGA. Përkrah rezolucion maksimal prej 1920 x 1200 p, dhe nuk ka nevojë për instalimin e driver-ave shtesë. Kablloja ka gjatësi prej 20 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
6457439051778
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2
Kodi i prodhuesit:
0A36536
Lansuar:
29 Mars 2012
Lidhësit:
D-Sub (VGA), mini DisplayPort
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Mini DisplayPort (mashkull)
Për lidhës:
D-Sub (VGA) (femër)
Prodhuesi:
Lenovo

Bashkangjitja Kabllo Lenovo Mini-DisplayPort në VGA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE